Перфоратор з патроном SDS-plus Bosch GBH 2-26 DFR Professional SDS-plus. Керувальна електроніка, реверс, регулювання числа обертів, блокування обертання, запобіжна муфта, обертові щітки, кабель на шарнірі. Додатковий БЗП. Додаткова ручка, обмежувач глибини. Валіза. потужність — 800 Вт, швидкість обертання — 0-900 об./хв, сила удару — 3, кількість ударів — 0.4000, бетон/полива коронка цегла/cталь/дерево-'26/68/13/30 Країна виробник — Німеччина Гарантія — 3 роки Доставляє свою
Характеристики
| Максимальний діаметр свердління | |
|---|---|
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 68 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна сила удару | 2.7 Дж. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість ударів | 4000 уд/хв |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Режими роботи | Свердління з ударом |
| Виробник | Bosch |
| Вага | 2.7 кг |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴







